Nagi-riiul NRS 550x260x500

Nagi-riiul NRS 550x260x500

 • Mõõdud: 550x260x500 (laiusxsügavusxkõrgus)
 • Lepapuidust (naturaalne puit st. pole kaetud viimistlusvahendiga).
 • Praktiline ja ruumisäästlik.
 • Kaasas 6 nagikonksu riputamiseks.
 • Seinale kinnitatav, kaasas kinnitusvahendid.
 • Kaks ühes – nagi ja riiul. Sobib sauna eesruumi käterätikute hoiustamiseks, aga ka esikusse üleriiete ning eluruumidesse muude rõivaste hoiustamiseks.
 • Ülemine riiuliosa (nn mütsiriiul) on lihtsalt eemaldatav ja nagi võib kasutada ka ilma ülemise riiuliosata.

Kirjeldus

 1. Looduslik ilu:  Puidust riidenagi lisab interjöörile loodusliku ja maalähedase vibe’i. Puit on looduslik materjal, mis toob ruumi soojust.
 2. Universaalsus: Puidust riidenagi sobib hästi erinevate sisekujundusstiilidega, olgu selleks siis kaasaegne, skandinaavia, maalähedane või traditsiooniline. Puidust riidenagi on ajatu valik, mis ei lähe kunagi moest välja.
 3. Keskkonnasõbralikkus: Puit on looduslikult taastuv ressurss, mis muudab puidust riidenagi keskkonnasõbralikuks valikuks võrreldes plastiku või metalliga valmistatud variantidega. Ostes puidust mööblit, toetate jätkusuutlikku tarbimist.
 4. Funktsionaalsus: Riidenagi riputusvõimalustega saate hõlpsasti korraldada oma riideid ja aksessuaare. Lisaks sellele pakub alumine riiul riidenagil täiendavat ruumi jalatsitele või muudele esemetele.
 5. Mitmekülgsus: Meie puidust riidenagi sobib peaagu igasse ruumi, olgu see siis magamistuba, esik või garderoob. Sellel on piisavalt ruumi mitmete rõivaste ja aksessuaaride hoidmiseks, samas jääb see kompaktseks ja ruumisäästlikuks.

Kokkuvõttes on puidust riidenagi parim valik, kui otsite funktsionaalset, stiilset ja kestvat lahendust oma garderoobi korraldamiseks ja kodu kaunistamiseks.

Go to Top