Puidust kõrge riiul X4 800x400x1750

Puidust kõrge riiul X4 800x400x1750

Mõõdud: 800x400x1750 (pikkusxlaiusxkõrgus)

 

 • Lepapuidust (naturaalne puit st. pole kaetud viimistlusvahendiga).
 • Riiul on lihtsa disainiga, kvaliteetne ja stabiilne.
 • See puidust riiul sobib kodus pea kõikidesse ruumidesse/tubadesse.  Kasutage seda riiulit  raamaturiiulina elutoas, mänguasja riiulina lastetoas,  rõivaste ja jalatsite hoiustamiseks esikus ning garderoobis, käterätikute ning hügieenivahendite hoiustamiseks vannitoas ja saunas .
 • Selle riiuliga saate tekitada ladustamis- ja hoiustamiskohtasid kontorisse, garaaži, töökotta, panipaika jne.

 

 • Antud riiul võimaldab valida, kas soovite kasutada ühte riiulit või mitut koos.  Võimalik on kombineerida omavahel erineva kõrguse ja laiusega raame.  Lihtsa vaevaga saab luua riiulilahenduse, mis vastab teie vajadustele ja ruumile.
 • Riiul tarnitakse detailidena, kaasas koostejoonis ja vajalikud kinnitusvahendid.
 • Pakendatud transportimiseks pappkasti.
 • Pakendi mõõdud:
 • NB! Et hoida ära riiuli ümberkukkumist, peate selle kinnitama seina külge.
 • Mööbli ümberkukkumine võib põhjustada vigastusi. Seinale kinnitamiseks on riiuliga kaasas vajalikud kinnitusvahendid, kuid tuleb jälgida, et erinevate seinatüüpide puhul tuleb kasutada erinevaid kinnitusvahendeid. Kasutage riiuli seina külge kinnitamiseks vaid kinnitusvahendeid, mis sobivad just teie seinatüübile.

Kirjeldus

Meie puidust moodulriiul on ideaalne valik neile, kes otsivad stiilset ja praktilist ladustamislahendust.

Puidust moodulriiul sobib suurepäraselt nii elutuppa, magamistuppa, garderoobi, kööki kui ka kontorisse, sauna eesruumi, kedrisse, panipaikka ja garaaži.

Meie moodulriiulid on valmistatud vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest ning neid on lihtne paigaldada ja hooldada.

Moodulriiulid on mitmekülgsed ja võimaldavad ladustada erinevaid esemeid vastavalt vajadustele ja ruumi kasutusele. Siin on mõned näited sellest, mida saab moodulriiulil ladustada:

 1. Köögitarvikud: Moodulriiulid on kasulikud ka köögis, kus neid saab kasutada köögitarvikute, nagu taldrikute, tasside, kausside, pottide ja pannide ladustamiseks.
 2. Riided ja jalatsid: Moodulriiulil sobib suurepäraselt riiete ja jalatsite ladustamiseks magamistoas,esikus või garderoobis.
 3. Kontoritarvikud: Kasutage moodulriiuleid kontoritarvikute, nagu kaustade, pliiatsite, paberite ja printeritarvikute korraldamiseks ja ladustamiseks.
 4. Mänguasjad: Moodulriiulid sobivad suurepäraselt lastetoa mänguasjade ladustamiseks, võimaldades lapsel hõlpsasti ligi pääseda oma lemmikmänguasjadele ja samal ajal ruumi korras hoida.
 5. Käterätikud: Moodulriiulil on hea hoiustada käterätikuid ning hügieenitarbeid nii vannitoas kui sauna eesruumis.

Need on vaid mõned näited sellest, mida saab moodulriiulitel ladustada. Tegelikult on nende kasutusvõimalused piiramatud ja sõltuvad peamiselt teie vajadustest ja ruumi funktsioonist.

Moodulriiulit on võimalik kokkuliita  mitme eraldi osa/riiuliga, võimaldades teil kohandada selle suurust ja kuju vastavalt teie ruumi vajadustele. Lisaks saate luua unikaalseid kujundusi, ühendades erinevaid mooduleid omavahel. Erinevate moodulriiulite kokkuliitmisel peab arvestama, et vaheriiuleid ei saa üksteise kõrvale paigaldada st. riiulid jäävad mitme riiuli liitmisel astmetena.

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top